TNT MİMARLIK HAKKINDA

TÜRKOĞLU iNŞAAT adı ile 1970 yılında temelleri atılan  firmamızın, ikinci kuşak akademisyen fertleri olarak geçmişten gelen  tecrübe ve birikimlerimizi birleştirerek  2007 yılından itibaren yeni yüzümüzle  TNT MİMARLIK adıyla; Türkiye’nin önde gelen Kurumsal firmaların çözüm ortağı olmaktayız.

Çözüm ortağı olduğumuz Domino’s Pizza, Tavuk Dünyası, Cup Of Joy, Türk Telekom gibi ülkemizin önde gelen firmalarının yanı sıra, hatırı sayılır Mimari tasarım ofisleri de bulunmaktadır. Sıkı fiyat politikamız, deneyimli kadromuz, sağlam finansal yapımız  ile piyasaların daraldığı  zamanlarda bile faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Geçmişten gelen tecrübe ile her gün gelişen yapı ve yapı malzemesi sektörünü yakından takip edebilmek adına 2019 yılı başından itibaren FİLLİ  BOYA, MARSHALL PROSISTA ve KNAUF  ile bayilik sözleşmesi imzaladık, Bu süreçte; gelişmeleri yakından takip etmek, maliyetlerimizi düşürerek çözüm ortaklarımıza  daha uygun fiyatlarla hizmet sunma hedeflerimizi yerine getiriyoruz.

Bu bağlamda yapı sektöründeki dalgalanmalardan, fiyat artışlarından etkilenmeden bayiliklerimizin bize vermiş olduğu gücü siz değerli müşterilerimize, minimum fiyat maksimum hizmet anlayışı ile buluşturmayı kuruluş prensibimiz olarak benimsiyoruz.

FİLLİ USTALAR
× WhatsApp